Техномаркет - ELECTROLUX LFC-316X АСПИРАТОР

ELECTROLUX LFC-316X АСПИРАТОР

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5007685
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,499 ден.

SMART цена:
6,699 ден.

АСПИРАТОР МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 420 M / H ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: D КОНТРОЛА СО КОПЧИЊА ФИЛТЕР ШТО МОЖЕ ДА СЕ МИЕ БРОЈ НА СВЕТЛА: 2 ТИП НА ОСВЕТЛУВАЊЕ: LED НИВО НА БУЧАВА: 66DB КУЌИШТЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (ВХШХД): 690 X 598 X 450 ММ

Слични производи