Техномаркет - BOSCH BFL 554MS0 ВГР.МИКРОПЕЧКА

BOSCH BFL 554MS0 ВГР.МИКРОПЕЧКА

-20%

Производител: BOSCH
Шифра: 5007693
Достапност:
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
22,399 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА ЗА ВГРАДУВАЊЕ МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ: 900 W 5 ПОСТАВКИ: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 900 W ВОЛУМЕН: 25 Л ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК LED ДИСПЛЕЈ ЕЛЕКТРОНСКИ ТАЈМЕР КОНТРОЛНО КОПЧЕ НА ВРТЕЊЕ, КОПЧЕ НА ПРИТИСКАЊЕ, TOUCHCONTROL СЕНЗОР ЗА КОНТРОЛА, ТРКАЛЕЗНИ КОПЧИЊА ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА, 2 РЕГУЛАТОРИ AUTOPILOT 7 БРОЈ НА ПРОГРАМИ ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ: 4; БРОЈ НА ПРОГРАМИ ЗА ГОТВЕЊЕ: 3 МЕМОРИСКА ФУНКЦИЈА LED СВЕТЛО СТАКЛЕНА РОТИРАЧКА ПЛОЧА, СО ДИЈАМЕТАР ОД 31,5 СМ СТРАНИЧНО ОТВОРАЊЕ СО КОПЧЕ БЕЗБЕДНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 130 CM ВКУПНА МОЌНОСТ: 1,45 KW ЗА ИНСТАЛАЦИЈА ВО ВИСОК КАБИНЕТ ДИМЕНЗИИ (ВХШХД): 382 ММ Х 594 ММ Х 388 ММ ДИМЕНЗИИ НА КАБИНЕТОТ (HXWXD): 560 MM - 568 MM X 380 MM - 382 MM X 550 MM

Слични производи