Техномаркет - SONY PS4 500GB SLIM BLACK JET BLACK

SONY PS4 500GB SLIM BLACK JET BLACK


Производител: SONY PLAYSTATION
Шифра: 5007696
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
20,999 ден.

ИГРАЧКА КОНЗОЛА ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА HDD ОД 500GB НАЈТЕНОК ДИЗАЈН ДОСЕГА ВИДЕО HDR УПРАВУВАЧ DUALSHOCK 4 - БЕЗЖИЧЕН МРЕЖА GIGABIT ETHERNET, BLUETOOTH 4.0 LE, WI-FI ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ ЖИЧНИ СЛУШАЛКИ, USB КАБЕЛ, HDMI КАБЕЛ ПРОЦЕСОР AMD JAGUAR 8-CORE ВИДЕО МЕМОРИЈА GDDR5 SDRAM МРЕЖАGIGABIT ETHERNET, BLUETOOTH 4.0 LE, 802.11A / B / G / N / AC КАРАКТЕРИСТИКИ-ГЛАСОВНА КОНТРОЛА, ИНТЕРНЕТ ПРЕЛИСТУВАЧ КАРАКТЕРИСТИКИ ВГРАДЕН ЗВУЧНИК, ПОРТА ЗА СЛУШАЛКИ, ВИБРАЦИИ МЕДИА ПЛЕЕР ПОДДРЖАНИ ВИДЕО ФОРМАТИ MPEG-2, MPEG-4, AVI, MKV, AVCHD, TS, M2TS, H.264, PS, MTS ПОДДРЖАНИ АУДИО ФОРМАТИ MP3, AAC ВИДЕО ИЗЛЕЗ ТВ ВРСКА, HDMI, HDR ТИП НА КОНЕКТОР 2 X USB 3.1, HDMI ИЗЛЕЗ, LAN

Слични производи