Техномаркет - WHIRLPOOL FWDG-86148 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

WHIRLPOOL FWDG-86148 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5007968
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
25,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 8 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 6 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А БРЗИНА НА ЦЕНТРИФУГА (МАКС.) 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 14 ПРОГРАМИ 6TH SENSE ТЕХНОЛОГИЈА LCD ЕКРАН НИВО НА БУЧАВА: ПРИ ПЕРЕЊЕ 54 DB; ПРИ СУШЕЊЕ 83 DB ЛЕД ДИСПЛЕЈ ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д) 84 Х 60 Х 61 cm

Слични производи