Техномаркет - WHIRLPOOL FWDG-97168 WS МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

WHIRLPOOL FWDG-97168 WS МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5007969
Достапност: залиха
Редовна Цена:
34,505 ден.

SMART цена:
30,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 9 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 7 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А БРЗИНА НА ЦЕНТРИФУГА (МАКС.) 1600 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 14 ПРОГРАМИ 6TH SENSE ТЕХНОЛОГИЈА LCD ЕКРАН НИВО НА БУЧАВА: ПРИ ПЕРЕЊЕ 54 DB; ПРИ СУШЕЊЕ 83 DB ЛЕД ДИСПЛЕЈ ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д) 84 Х 60 Х 61

Слични производи