Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-40S60T2S2

VIVAX IMAGO LED TV-40S60T2S2

-29%

Производител: VIVAX
Шифра: 5008191
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,799 ден.

SMART цена:
10,499 ден.

ДИЈАГОНАЛА: 40"/102 CM ЕКРАН: DIRECT LED РЕЗОЛУЦИЈА: 1920X1080 (FULL HD) ТИП НА ТЈУНЕР: DVB-T2 КОНТРАСТ: 3000:1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ: 5MS ПОВРЗУВАЊЕ: 3 X HDMI, 1 X USB, 1 X VGA, 1 X KOMPOZITNI, 1 X SCART VESA МОНТАЖА: 200X200 БОЈА: ЦРНА DVB-T2: ДА МАСА: 6.2KG ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ: 918 X 566 X 202 MM ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ: 918 X 538 X 86 MM

Слични производи