Техномаркет - MAX AT-4273 ПЕГЛА

MAX AT-4273 ПЕГЛА

-14%

Производител: MAX
Шифра: 5008230
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,049 ден.

SMART цена:
899 ден.

МОЌНОСТ: 2000W КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧАТА СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ САМОЧИСТЕЊЕ ВЕРТИКАЛНО ИСПУШТАЊЕ НА ПАРЕА ПЕГЛАЊЕ СО ИЛИ БЕЗ ПАРЕА ЗАФАТНИНА НА РЕЗЕРВОАР 230МЛ КАБЕЛ СО ДОЛЖИНА ОД 1,5М

Слични производи