Техномаркет - CLEAN AIR OPTIMA CA-803 NANO SILVER ФИЛТЕР

CLEAN AIR OPTIMA CA-803 NANO SILVER ФИЛТЕР


Производител: CLEAN AIR OPTIMA
Шифра: 5008336
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

НАНО СРЕБРЕН ФИЛТЕР CA-803 НАМЕНЕТ ЗА : CA-803, CA-803 BLUE, CA-803 ПИНК ПРОТИВ РАЗМНОЖУВАЊЕ НА БАКТЕРИИ И ЛОШ МИРИС НА ВОДАТА

Слични производи