Техномаркет - CLEAN AIR OPTIMA CA-807 NANO SILVER ФИЛТЕР

CLEAN AIR OPTIMA CA-807 NANO SILVER ФИЛТЕР


Производител: CLEAN AIR OPTIMA
Шифра: 5008337
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

НАНО СРЕБРЕН ФИЛТЕР CA-807 НАМЕНЕТ ЗА : CA-807 ПРОТИВ РАЗМНОЖУВАЊЕ НА БАКТЕРИИ И ЛОШ МИРИС НА ВОДАТА

Слични производи