Техномаркет - FAVORIT MP-9102 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

FAVORIT MP-9102 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-17%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008345
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 9 KG ЦЕНТРИФУГА 1000 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ++ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН: 59 L 15 ПРОГРАМИ- БРЗА ПРОГРАМА: 15 МИНУТИ НА 30 C ОДЛОЖЕН СТАРТ НА 3, 6, 9 И 12 ЧАСА РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА КАПАК КОЈ СЕ ОТСТРАНУВА ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА: 243 KWH ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 12100 L НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 58 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ВРТЕЊЕ: 78 DB ДИМЕНЗИИ В х Ш х Д: 84,5 х 59,7 х 58,2 CM

Слични производи