Техномаркет - ECG S-1370 ТОСТЕР

ECG S-1370 ТОСТЕР

-33%

Производител: ECG
Шифра: 5008355
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
999 ден.

АПАРАТ ЗА ВАФЛИ ПОГОДЕН ЗА ПОДГОТОВКА НА 2 ПРАВОАГОЛНИ ВАФЛИ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: 700 W НОМИНАЛЕН НАПОН: 220-240 V ~ 50/60 HZ НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ЗА ПЕЧЕЊЕ , ЛЕСНИ ЗА ОДРЖУВАЊЕ ТЕРМИЧКИ ИЗОЛИРАНА РАЧКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА УРЕДОТ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ АНТИ-ЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ МОЖНОСТ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ВО ИСПРАВЕНА ПОЛОЖБА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 68 ЦМ СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР МАТЕРИЈАЛ ПЛАСТИКА БОЈА БЕЛА ДИМЕНЗИИ )В Х Ш Х Д) 9 Х 23 Х 20 ТЕЖИНА 1.17 КГ

Слични производи