Техномаркет - GORENJE E-6111 WB ЕЛ.ШПОРЕТ

GORENJE E-6111 WB ЕЛ.ШПОРЕТ

-9%

Производител: GORENJE
Шифра: 5008373
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
14,499 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СО КАПАК МОДЕЛ 2017 ЕЛЕКТРИЧНИ ПЛОЧИ ЗА ГОТВЕЊЕ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ: ЛЕВО НАПРЕД: 220 MM 2 KW НОРМАЛНА РИНГЛА СО ВРЕМЕНСКИ ОГРАНИЧУВАЧ ДЕСНО НАПРЕД: 145 MM 1 KW/НОРМАЛНА ЛЕВО НАЗАД: 145 MM 1 KW/НОРМАЛНА ДЕСНО НАЗАД: 180 MM 2 KW ЗА БРЗО ГОТВЕЊЕ /КОНВЕНЦИОНАЛНА РЕРНА - 65 ЛИТРИ РЕШЕТКА ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА ДЛАБОКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ВОДИЛКИ ЗА ТАВИ: ВОДИЛКИ НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА КОМПАКТНА ВРАТА(T<85C) SILVERMATTE ЕМАЈЛ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А БУЧНОСТ: 33 DB(A) ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 600 X 850 X 600ММ (60CM)

Слични производи