Техномаркет - GORENJE WE-723 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE WE-723 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-10%

Производител: GORENJE
Шифра: 5008374
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
18,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 7 KG БРОЈ НА ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГАТА: 1.200 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++ БОЈА: БЕЛА WAVEACTIVE БАРАБАН ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 54 L ТИП НА ДИСПЛЕЈ: ЛЕД ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК НА ПЕРЕЊЕ (24 ЧАСА) ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОДЕСУВАЊА НА СИТЕ ПРОГРАМИ 16 ПРОГРАМИ ОСНОВНИ ПРОГРАМИ: ПАМУК, МИКС СИНТЕТИКА, ВОЛНА/РАЧНО ПЕРЕЊЕ РЕЖИМИ НА ПЕРЕЊЕ: NORMALCARE, ECOCARE, TIMECARE ПРОГРАМА ЗА САМОЧИСТЕЊЕ (STERILTUB) НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА НОРМАЛНО ТИВКО РАБОТЕЊЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ - ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА (CDP) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 9.680 L ПРЕДВИДЕНА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 174 KWH НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ: 57 DB(A)RE1PW НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 74 DB(A)RE1PW ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 60 × 85 × 54,5 CM

Слични производи