Техномаркет - FAVORIT TR1800 ТОСТЕР

FAVORIT TR1800 ТОСТЕР


Производител: FAVORIT
Шифра: 5008409
Достапност: залиха
Цена:
2,899 ден.

SMART цена:
2,199 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ 1800 W ГРАНИТНИ МОБИЛНИ ПЛОЧИ РЕГУЛАЦИЈА: 3 НИВОА ТЕРМОСТАТ СО СИЈАЛИЦА НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ 180 ° РОТИРАЧКО ГОРНО ТЕЛО БОЈА: ЦРВЕНА НАПОН 230V/50HZ ПРИКЛУЧОК: VDE ДИМЕНЗИИ НА ПЛОЧИ (23,5 X 31,0 CM)

Слични производи