Техномаркет - REMINGTON RO050 МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ

REMINGTON RO050 МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ


Производител: REMINGTON
Шифра: 5008474
Достапност:
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

МАШИНКА ЗА БРИЧЕЊЕ ТИП НА БРИЧЕЊЕ- СУВО БРОЈ НА ГЛАВИ 3 ДВОЕН РЕД НА НОЖЕВИ ПРИЛАГОДЛИВОСТ НА КОНТУРИТЕ НА ЛИЦЕТО ОТСТРАНЛИВА ГЛАВА ЗА ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ РАБОТА НА СТРУЈА БЕЗ ТРИМЕР ДОДАТОК ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЦРНА БОЈА ДИМЕНЗИИ 63X54X140 MM ТЕЖИНА 223 ГР

Слични производи