Техномаркет - VIVAX SB250SS ПАСАТОР

VIVAX SB250SS ПАСАТОР

-56%

Производител: VIVAX
Шифра: 5008506
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
449 ден.

ПАСАТОР МОЌНОСТ : 250 W 2 БРЗИНИ (НОРМАЛНА И ТУРБО), НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ОДДЕЛНА РАЧКА (ЗА ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ) БОЈА: ЦРНА / СИВА

Слични производи