Техномаркет - SAMSUNG RS-68N8671 SL/EF ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RS-68N8671 SL/EF ЛАДИЛНИК

-21%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5008626
Достапност: залиха
Редовна Цена:
129,999 ден.

SMART цена:
102,699 ден.

SIDE BY SIDE ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ: 394L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМЗНУВАЧОТ: 210L NOFROST ТЕХНОЛОГИЈА КОЈА ГО ОНЕВОЗМОЖУВА НАСОБИРАЊЕТО НА МРАЗОТ РЕЧИСИ ДУПЛО ПОБРЗО РАЗЛАДУВАЊЕ TWIN COOLING PLUS™ ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ОПТИМИЗИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТАТА И ВЛАЖНОСТА ПОДОБРО И ПОДОЛГОТРАЈНО ЧУВАЊЕ НА ХРАНАТА И СПРЕЧУВАЊЕ НА МЕШАЊЕТО НА МИРИСИ MULTI FLOW ОДРЖУВАЊЕ НА ВОЕДНАЧЕНА ТЕМПЕРАТУРА POWER FREEZE & POWER COOL – БРЗО ИСПУШТАЊЕ НА ЛАДЕН ВОЗДУХ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ И РАЗЛАДУВАЊЕ ВНАТРЕШНО LED ОДВЕТЛУВАЊЕ ПОЛИЦА ЗА ВИНО ДИСПЕНЗЕР ЗА ВОДА ЛЕДОМАТ (ТЕНОК ЛЕДОМАТ ВО ВРАТАТА) АЛАРМ ЗА ВРАТА КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 12KG/24H НИВО НА БУЧАВОСТ: 39DB КЛИМАТСКА КЛАСА: SN, N, ST, T ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ ДИМЕНЗИИ(В Х Ш Х Д) 178 Х 91,20 Х 71,60 ТЕЖИНА 128

Слични производи