Техномаркет - FAVORIT MSU-7002 СУШАРА

FAVORIT MSU-7002 СУШАРА

-21%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008708
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,799 ден.

SMART цена:
13,199 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ ТИП КОНДЕНЗАЦИСКА КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 7 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Б БРОЈ НА ПРОГРАМИ 15 НИВО НА БУЧАВОСТ 65DB ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ 100 ЛИТРИ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 561 KWH ГОДИШНО БОЈА БЕЛА ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д) 85 Х 59,6 Х 60,9

Слични производи