Техномаркет - FAVORIT MSU-8002 СУШАРА

FAVORIT MSU-8002 СУШАРА

-29%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008709
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ ТИП-КОНДЕНЗАЦИСКИ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 8 КГ ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ 112 ЛИТРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Б БРОЈ НА ПРОГРАМИ 15 ОДЛОЖЕН СТАРТ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛН РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ФИЛТЕР ЗА ФИЛТРИРАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КОНДЕНЗАТОРОТ ПРОГРАМА ЗА БРЗО СУШЕЊЕ ПРОГРАМА ПРОТИВ ГУЖВАЊЕ БЕБЕШКА ПРОГРАМА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ПРИКАЗ ЗА ПРЕОСТАНАТОТО ВРЕМЕ НИВО НА БУЧАВА 65DB ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 561 KWH ГОДИШНО ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д) 85,5 Х 59,6 Х 60,9 СМ

Слични производи