Техномаркет - ROWENTA RO6883EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO6883EA ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 5008713
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 550 W КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 21 KW / H НИВО НА БУЧАВА 72 DB КЛАСА НА ЗАДРЖУВАЊЕ НА ПРАШИНА (ФИЛТРАЦИЈА) A ВРШМУКУВАЊЕ НА ТЕПИХ А ЕФИКАСНОСТ НА ВШМУКУВАЊЕ НА ТВРДИ ПОДОВИ A КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА ЗА ПРАШИНА 4.5 L ТЕЛЕСКОПСКА МЕТАЛНА ЦЕВКА XL РОТИРАЧКА ЧЕТКА 3 НИВОА НА ФИЛТРИРАЊЕ ПОСТОЈАН ФИЛТЕР ERGO COMFORT РАЧКА СО ЛЕСНА ЧЕТКА МАНЕВРИРАЊЕ 4 X 360 ° НА ТРКАЛАТА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 8,40 М РАДИУС НА ДЕЈСТВО 11 М БОЈА ЦРНА & РУБИ ЦРВЕНА

Слични производи