Техномаркет - FAVORIT FVC123 SINA ПРАВОСМУКАЛКА

FAVORIT FVC123 SINA ПРАВОСМУКАЛКА

-29%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008719
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ТЕКСТИЛНА ИЛИ КНИЖНА КЕСА КАПАЦИТЕТ ЗА ПРАШИНА: 2,5L 2 ПЛАСТИЧНИ ЦЕВКИ ПЛАСТИЧНА ЧЕТКА ЗА ПОД ЕЛЕКТРОНСКИ РЕГУЛАТОР ПЕДАЛА ЗА АВТОМАТСКО НАМОТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ИНДИКАТОР ЗА НИВО НА ПРАВ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН ЗА МАЛА БУЧАВА ЦРЕВО СО МОЖНОСТ ЗА ВРТЕЊЕ ОД 360 СТЕПЕНИ ГОЛЕМА РАЧКА ИЗДУВЕН СУНЃЕРEСТ ФИЛТЕР ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 4,5 M МОЌНОСТ 1600 W РЕГУЛАТОР НА МОЌНОСТ БОЈА:СИНА

Слични производи