Техномаркет - BOSCH TDA-1023010 ПЕГЛА

BOSCH TDA-1023010 ПЕГЛА


Производител: BOSCH
Шифра: 5008783
Достапност: залиха
Цена:
2,599 ден.

SMART цена:
2,099 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ: 2400 W ФУНКЦИЈА: СУВО ПЕГЛАЊЕ, ПЕГЛАЊЕ НА ПАРЕА И ВЕРТИКАЛНО ПЕГЛАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ВОДА: 300 МЛ ПОСТОЈАНА ПАРЕА 35 G/MIN УДАРНА ПАРЕА ДО 120 G/MIN СПРЕЈ ФУНКЦИЈА СИСТЕМ ЗА САМОЧИСТЕЊЕ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ TРАНСПАРЕНТЕН РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ПЛОЧА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТЕРМОСТАТ ЧАША, МЕРИЛКА ЗА ВОДА

Слични производи