Техномаркет - GORENJE WP-7Y3 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE WP-7Y3 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 5008932
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,990 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 7 KG БРОЈ НА ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГАТА: 800 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++ WAVEACTIVE БАРАБАН ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 54 L ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОДЕСУВАЊА НА СИТЕ ПРОГРАМИ 16 ПРОГРАМИ ОСНОВНИ ПРОГРАМИ: ПАМУК, ВОЛНА, МИКС СИНТЕТИКА, РАЧНО ПЕРЕЊЕ (HANDWASH) РЕЖИМИ НА ПЕРЕЊЕ: NORMALCARE, ECOCARE, TIMECARE ПРОГРАМА ЗА САМОЧИСТЕЊЕ (STERILTUB) НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА НОРМАЛНО ТИВКО РАБОТЕЊЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ - ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА (CDP) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 9.680 L ПРЕДВИДЕНА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 174 KWH НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ: 57 DB(A)RE1PW НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 73 DB(A)RE1PW ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д) : 60 × 85 × 54,5 CM

Слични производи