Техномаркет - SEVERIN 4312 КАФЕМАТ

SEVERIN 4312 КАФЕМАТ

-22%

Производител: SEVERIN
Шифра: 5008969
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,559 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

АПАРАТ ЗА ФИЛТЕР КАФЕ КАПАЦИТЕТ 10 ШОЉИ КАФЕ НОСЕЧКИ ДРЖАЧ ЗА ФИЛТЕР 1X4 СО ВЕНТИЛ ПРОТИВ КАПЕЊЕ ЕЛЕКТРИЧЕН ГРЕЈАЧ ИНДИКАТОР И ОЗНАКИ ЗА НИВОТО НА ВОДАТА ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ

Слични производи