Техномаркет - ARISTON ANDRIS LUX 6 OR EU БОЈЛЕР

ARISTON ANDRIS LUX 6 OR EU БОЈЛЕР

-12%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 5008983
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,199 ден.

SMART цена:
3,699 ден.

ВИСОКОМОНТАЖЕН БОЈЛЕР КАПАЦИТЕТ 6 ЛИТРИ, БАКАРЕН ГРЕАЧ ОД 1500W, ТИТАНИУМСКА ОБЛОГА НА КАЗАНОТ, ХИДРАУЛИЧЕН СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ДО 8 БАРИ, НАДВОРЕШЕН ТЕРМОСТАТ ЗА ОДБИРАЊЕ ТЕМПЕРАТУРА, НОВ ДРЖАЧ ЗА ГРЕАЧОТ СО 4 ОТВОРИ, МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 80 СТЕПЕНИ, ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 17 МИНУТИ ДО 45 СТЕПЕНИ, БЕЛА/ТЕГЕТ БОЈА, ТЕЖИНА 6.6КГ, IPX5 НИВО НА ЗАШТИТА

Слични производи