Техномаркет - NEO TH-632 W АСПИРАТОР

NEO TH-632 W АСПИРАТОР


Производител: NEO
Шифра: 5009148
Достапност:
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,991 ден.

ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР ПРИНЦИП НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ШИРИНА 60 СМ. ДВА МОТОРА 2 Х 125 W ВКУПНА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 278 W 220-230 V 50 HZ АЛУМИНИУМСКИ ФИЛТРИ БОЈА НА ПРЕДНИОТ ПАНЕЛ-БЕЛА

Слични производи