Техномаркет - GORENJE WEI-823 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE WEI-823 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-13%

Производител: GORENJE
Шифра: 5009204
Достапност:
Редовна Цена:
26,499 ден.

SMART цена:
22,998 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 8 KG БРОЈ НА ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГАТА: 1.200 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+++ ИНВЕРТЕР МОТОР (POWERDRIVE) WAVEACTIVE БАРАБАН ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 54 L ТИП НА ДИСПЛЕЈ: ЛЕД ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК НА ПЕРЕЊЕ (24 ЧАСА) ЕДНОСТАВНО КОРИСТЕЊЕ ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОДЕСУВАЊА НА СИТЕ ПРОГРАМИ 16 ПРОГРАМИ ОСНОВНИ ПРОГРАМИ: ПАМУК, МИКС СИНТЕТИКА, ВОЛНА/РАЧНО ПЕРЕЊЕ РЕЖИМИ НА ПЕРЕЊЕ: NORMALCARE, ECOCARE, TIMECARE ЗВУЧЕН СИГНАЛ ПРОГРАМА ЗА САМОЧИСТЕЊЕ (STERILTUB) НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ - ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА (CDP) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10.309 L ПРЕДВИДЕНА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 185 KWH НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ: 53 DB(A)RE1PW НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 72 DB(A)RE1PW ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 60 × 85 × 54,5 CM

Слични производи