Техномаркет - ELECTROLUX EWT-1262 IFW МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EWT-1262 IFW МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5009305
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
19,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ СО ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 6 КГ МАКСИМАЛНА БРЗИНА НА ЦЕНТРИФУГА: 1200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ : A ++ ЕФЕКТОТ НА ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: Б ОДЛОЖЕН СТАРТ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН: 42 Л АВТОМАТСКО САМОСТОЈНО ПОЗИЦИОНИРАЊЕ НА БАРАБАНОТ НА КРАЈОТ НА ПРОГРАМАТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА ДЕЦА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ПРОГРАМИ НА ПЕРЕЊЕ: ПАМУК, ПАМУЧНИ ЕКО, СИНТЕТИКА, НЕЖНИ, ВОЛНА + СВИЛА, ЛЕН, ПЛАКНЕЊЕ, ЦЕНТРИФУГА, ФАРМЕРКИ, ЗАВЕСИ, СПОРТСКА ОБЛЕКА МАЛКУ ВАЛКАНА СПЕЦИЈАЛНА ПРОГРАМА ЗА ПЕРЕЊЕ СВИЛЕНА ОБЛЕКА ОПЦИЈА ЗА ПЛАКНЕЊЕ МОТОР: УНИВЕРЗАЛЕН НИВО НА БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ : 57 ДБ НИВО НА БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГА: 76 ДБ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА :167 KWH ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 9490 L ДИМЕНЗИИ ШXДXД, ММ: 890X400X600

Слични производи