Техномаркет - AEG CCB-6440 BBW ШПОРЕТ

AEG CCB-6440 BBW ШПОРЕТ

-15%

Производител: AEG
Шифра: 5009306
Достапност: залиха
Редовна Цена:
34,999 ден.

SMART цена:
29,999 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ, ЕДНА ОВАЛНА, ЕДНА ДВОЈНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 73Л 8 ПРОГРАМИ НА РЕРНАТА КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ НА ДВЕ НИВОА ДИСПЛЕЈ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи