Техномаркет - RUSSELL HOBBS 24630-56 АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ

RUSSELL HOBBS 24630-56 АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ


Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 5009309
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ МОЌНОСТ 1200W КАПАЦИТЕТ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА ПОЛНИ ГОЛЕМИ 12 ЧАШИ ЕДНОСТАВНО ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ, СО ОТСТРАНЛИВ КАПАК ВКЛУЧЕНА Е И МЕРНА ЛАЖИЧКА / КАПАЧЕ НЕМА ПОТРЕБА ОД МАСНОТИИ ИЛИ МАСЛО

Слични производи