Техномаркет - MAGNAT MONITOR SUPREME 202 СТУДИСКИ ЗВУЧНИЦИ

MAGNAT MONITOR SUPREME 202 СТУДИСКИ ЗВУЧНИЦИ


Производител: MAGNAT
Шифра: 5009395
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,699 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: 100 W МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ: 200 W ПРИНЦИП: ДВОНАСОЧЕН БАС РЕФЛЕКС ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 93 DB ИМПЕДАНСА: 4 - 8 ОМИ ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ: 42 - 36.000 HZ

Слични производи