Техномаркет - RUSSELL HOBBS 18850-56 ГРИЛ/СКАРА

RUSSELL HOBBS 18850-56 ГРИЛ/СКАРА


Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 5009413
Достапност: залиха
Цена:
2,849 ден.

SMART цена:
2,299 ден.

ТОСТЕР/ГРИЛ МОЌНОСТ 1100W. САД ЗА МАСНОТИИТЕ ПЛОВЕЧКА ШАРКА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ДЕБЕЛА ХРАНА ПРИЛАГОДЛИВА ЗАДНА НОГАРКА ЗА РАМНО ИЛИ АГОЛНО ГОТВЕЊЕ (РАМНА ЗА СЕНДВИЧ, ПОД АГОЛ ЗА МЕСО) ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ, НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ МОЖНОСТ ЗА ВЕРТИКАЛНО ЧУВАЊЕ И ПРЕГРАДА ЗА КАБЕЛОТ ИНДИКАТОР ЗА МОЌНОСТ И ТЕМПЕРАТУРА

Слични производи