Техномаркет - KRUPS XP345810 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

KRUPS XP345810 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО


Производител: KRUPS
Шифра: 5009470
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

КАФЕМАТ ПРИТИСОК: 15 БАРИ МОЌНОСТ: 1460 W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ: 1 L МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА 2 ЧАШИ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 5 МИНУТИ ПОСТАВУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА КАФЕТО МЛАЗНИЦА ЗА ПЕНА И ТОПЛА ВОДА СИСТЕМ ЗА КАПУЧИНО БОЈА: ЦРНА

Слични производи