Техномаркет - KRUPS KP123B31 КАФЕМАТ

KRUPS KP123B31 КАФЕМАТ

-10%

Производител: KRUPS
Шифра: 5009473
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,899 ден.

SMART цена:
4,399 ден.

АПАРАТ ЗА КАФЕ СО КАПСУЛА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 1500W, ПРИТИСОК: 15 БАРИ, АВТОМАТСКО ПРЕКИНУВАЊЕ НА ВОДАТА, 0,8 ЛИТРИ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА, ПОДГОТОВКА НА ТОПЛИ И ЛАДНИ ПИЈАЛАЦИ, РЕЖИМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА, АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПО 5 МИНУТИ НЕАКТИВНОСТ, ИНОВАТИВЕН ДРЖАЧ ЗА КАПСУЛИ, ИЗБОР ОД ПОВЕЌЕ ОД 30 ВИДОВИ НА ПИЈАЛОЦИ

Слични производи