Техномаркет - ROWENTA RY7597WH ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

ROWENTA RY7597WH ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

-10%

Производител: ROWENTA
Шифра: 5009474
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,799 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

ЧИСТАЧ СО ПАРЕА ЦИКЛОН ТЕХНОЛОГИЈА МОЌНОСТ 1700 W ТРИ ПОСТАВКИ ЗА МОЌНОСТ (МИН. / МЕДИУМ / МАКС.) АВТОНОМИЈА НА РАБОТА ДО 40 МИН ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 30 СЕК ИНДИКАТОР ЗА ПОДГОТВЕНОСТ НА ПАРЕАТА DUAL CLEAN -ЧЕТКА ЗА ПАРЕА И ВШМУКУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА ЗА ПРАШИНА 0,4 ЛИТРИ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 0.7 Л ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА ФИЛТЕР ЗА ВОДА ANTICALCAR 2 ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ДИМЕНЗИИ 259 Х 272 ММ БОЈА БЕЛА, СИНА, СРЕБРЕНА

Слични производи