Техномаркет - AEG BPE-556320 M ФУРНА

AEG BPE-556320 M ФУРНА

-20%

Производител: AEG
Шифра: 5009488
Достапност: залиха
Редовна Цена:
46,299 ден.

SMART цена:
36,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА: 71 L МАКС. ТЕМПЕРАТУРА: 300 ° C КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A + БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ МЕТОДИ ЗА ЧИСТЕЊЕ: ПИРОЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА, ТЕМПЕРАТУРЕН СЕНЗОР БОЈА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ОБЛОГА ПРОТИВ ОТПЕЧАТОЦИ / ЦРНА БОЈА МОЌНОСТ: 3500 W ДИМЕНЗИИ: Ш Х В Х Д : 59,5 X 59,4 Х 56,7 СМ

Слични производи