Техномаркет - BOSCH DFL-064W50 АСПИРАТОР

BOSCH DFL-064W50 АСПИРАТОР


Производител: BOSCH
Шифра: 5009502
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
8,992 ден.

АСПИРАТОР МАКСИМАЛНА ЕКСТРАКЦИЈА 400 M3 / H МОЌНОСТ: 145 W 3 БРЗИНИ АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРИ ИЗВЛЕКУВАЊЕ КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: C ПРОСЕЧНА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 66,3 KWH ШИРОЧИНА 60 СМ НИВО НА БУЧАВА ПРИ МАКС. НОРМАЛНА УПОТРЕБА: 68 DB 2 X ХАЛОГЕНСКО СВЕТЛО ОД 20W ОТСТРАНЛИВИ МЕТАЛНИ ФИЛТРИ ДИМЕНЗИИ (ВХШХД): 203 Х 598 Х 290 ММ ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ (ВХШХД): 162 X 526 X 290 MM

Слични производи