Техномаркет - BOSCH SMV-25AX00E МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMV-25AX00E МАШИНА ЗА САДОВИ

-15%

Производител: BOSCH
Шифра: 5009507
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
22,997 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ 12 СЕТА БРОЈ НА ПРОГРАМИ - 5: ИНТЕНЗИВНО 70 ° C, АВТОМАТСКИ 45-65 ° C, ЕКО 50 ° C, 1H 65 ° C, ПРЕДПЕРЕЊЕ 4 ТЕМПЕРАТУРИ НА ПЕРЕЊЕ СПЕЦИЈАЛНА ФУНКЦИЈА: VARIOSPEED ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ВО ПРОГРАМАТА ЕКО 50: 290 KWH ГОДИШНО ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ВО ПРОГРАМАТА ЕКО 50: 3300 ЛИТРИ ГОДИШНО КЛАСА НА ЕФИКАСНОСТ НА СУШЕЊЕ: A ДОЛЖИНА НА ПРОГРАМАТА ЕКО 50: 210 МИН НИВО НА БУЧАВА: 48 DB ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ / СЕНЗОР ACTIVEWATER ХИДРАУЛИЧЕН СИСТЕМ ЕКОСИЛЕНТ СО ИНВЕРТОР МОТОР АКВА-СЕНЗОР, СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ ФИЛТЕР ЗА САМОЧИСТЕЊЕ СО ТРИСЛОЕН БРАНОВИДЕН СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ ЗВУЧЕН СИГНАЛ НА КРАЈОТ НА МИЕЊЕ INFOLIGHT МОЖНОСТ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ: 3, 6 ИЛИ 9 Ч LED ДИСПЛЕЈ ЗА ДОЗИРАЊЕ СОЛ LED ДИСПЛЕЈ ЗА ДОЗИРАЊЕ НА СЈАЈ СЕРВО БРАВА ЗА ПОЕФИКАСНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА НА СТАКЛО AQUASTOP СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / POLINOX ШИРИНА 598 ММ ВИСИНА БЕЗ РАБОТНА ПЛОЧА 815 MM

Слични производи