Техномаркет - BOSCH PKM-645B17E ПЛОТНА

BOSCH PKM-645B17E ПЛОТНА


Производител: BOSCH
Шифра: 5009508
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 3 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ TOUCHSELECT КОНТРОЛА 17 НИВОА НА МОЌ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРИКАЗ ТАЈМЕР СО ФУНКЦИЈА ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗА СИТЕ ЗОНИ АЛАРМ ИНДИКАТОР ЗА ПРЕОСТАНАТА ТОПЛИНА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА БЕЗБЕДНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА РЕСТАРТ ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО ИЗРАБОТКА ОД HIGHSPEED КЕРАМИЧКО СТАКЛО МИН. ДЕБЕЛИНА НА РАБОТНАТА ПОВРШИНА: 20 MM ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА НА ПЛОЧАТА ЗА ГОТВЕЊЕ 186.5 WH / KG

Слични производи