Техномаркет - INDESIT BTW D-71253 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT BTW D-71253 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-24%

Производител: INDESIT
Шифра: 5009634
Достапност:
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
15,891 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ЦЕНТРИФУГА 1200 RPM ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА ЦЕНТРИФУГА C НИВО НА БУЧАВОСТ: 58 DB( НА ЦЕНТРИФУГА: 77 DB) ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА 174 KWH ГОДИШНАТА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА Е 8900 Л ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 24Ч ЗАШТИТА ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА ДЕЦА ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ: САМО НА ПРЕДНАТА СТРАНА ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 42 L БРЗО ПЕРЕЊЕ БОЈА БЕЛА ТЕЖИНА 57 КГ ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) 40 X 90 X 60 СМ

Слични производи