Техномаркет - WHIRLPOOL WFC-3C23 PEF МАШИНА ЗА САДОВИ

WHIRLPOOL WFC-3C23 PEF МАШИНА ЗА САДОВИ

-13%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5009635
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
21,999 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ ЗА 14 КОМПЛЕТИ БРОЈ НА ПРОГРАМИ 8 6TH SENSE ТЕХНОЛОГИЈА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ++ НИВО НА БУЧАВА 43 ДБ ЛЦД ДИСПЛЕЈ ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ POWER CLEAN СИСТЕМ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛОНЦИ • ТАЈМЕР ПОЛОВИЧНО МИЕЊЕ НА ДОЛНАТА ИЛИ ГОРНАТА КОШНИЦА САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР • ТЕЛЕСКОПСКИ СИСТЕМ НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ НА КОРПАТА ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д) 85X59.7X59 БОЈА БЕЛА

Слични производи