Техномаркет - WHIRLPOOL WSFC-3M17X МАШИНА ЗА САДОВИ

WHIRLPOOL WSFC-3M17X МАШИНА ЗА САДОВИ

-10%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5009637
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
18,999 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ ЗА 10 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A + ЕФИКАСНОСТ НА ПЕРЕЊЕ A ЕФИКАСНОСТ НА СУШЕЊЕ А ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 238 KWH ГОДИШНАТА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 2520 ЛИТРИ БРОЈ НА ПРОГРАМИ 6 ОДЛОЖЕН СТАРТ ЛЕД ДИСПЛЕЈ НИВО НА БУЧАВОСТ 47 DB ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д) 45 Х 85 Х 60 СМ

Слични производи