Техномаркет - WHIRLPOOL FWDG-96148 WS МАШ.ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

WHIRLPOOL FWDG-96148 WS МАШ.ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5009638
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
25,991 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ 9 КГ КАПАЦИТЕТ ЗА СУШЕЊЕ 6 КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ПРОГРАМИ: ПАМУК, СИНТЕТИКА, ВОЛНА, БРЗО 30 ', ОБОЕНИ 15 ° C, ЛЕСНА ПРОГРАМА, СПОРТСКА ОБЛЕКА, СУШЕЊЕ, ПЕРЕЊЕ, ПЕРЕЊЕ + СУШЕЊЕ, ПАРЕА ОДЛОЖЕН СТАРТ FRESHCARE + ФУНКЦИЈА ПОСТАВУВАЊЕ НА ВРЕМЕ НА СУШЕЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА И БРЗИНА НА ЦЕНТРИФУГА ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ 6 SENSE ТЕХНОЛОГИЈА SOFTMOVE ДВИЖЕЊЕ НА БАРАБАНОТ ТИВОК ИНВЕРТОРСКИ МОТОР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A, ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 840 X 595 X 540 MM

Слични производи