Техномаркет - WHIRLPOOL WIC-3C23 PEF ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

WHIRLPOOL WIC-3C23 PEF ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-22%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5009639
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
20,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ ЗА 14 КОМПЛЕТИ БРОЈ НА ПРОГРАМИ 8 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 265 KWH ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 9.5 ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО МАКС. 12 Ч БРОЈ НА ПРОГРАМИ 8 НИВО НА БУЧАВА 43 ДБ ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ИНДИКАТОР ЗА ДИГИТАЛНО ОДБРОЈУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ ПОЛОВИЧНО МИЕЊЕ НА ДОЛНАТА ИЛИ ГОРНАТА КОШНИЦА ДОЛЖИНА НА ЕЛЕКТРИЧЕН ПРИКЛУЧОК 130СМ ВЛЕЗНО ЦРЕВО 155 СМ ЦРЕВО ЗА ИЗЛЕЗ 150СМ ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д) 820 Х 595 Х 555 ТЕЖИНА 35.5

Слични производи