Техномаркет - AEG MSB-2547D-M ВГР.МИКРОПЕЧКА

AEG MSB-2547D-M ВГР.МИКРОПЕЧКА


Производител: AEG
Шифра: 5009780
Достапност: залиха
Редовна Цена:
29,999 ден.

SMART цена:
25,990 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 25 ЛИТРИ МОЌНОСТ: 900 W, TOUCHCONTROL ФУНКЦИЈА ЗА ИЗБОР НА МОЌНОСТ 8 НИВОА НА РАБОТА СИГНАЛ НА КРАЈОТ НА ЦИКЛУСОТ НА ГОТВЕЊЕ ВНАТРЕШНО ОСВЕТЛУВАЊЕ LED ДИСПЛЕЈ ФУНКЦИЈА ЗА БРЗО СТАРТУВАЊЕ И ЦЕЛОСНА МОЌНОСТ ВО РОК ОД 30 СЕКУНДИ. АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ: РЕШЕТКА ЗА СКАРА БОЈА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ЗАШТИТА ОД ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ МАТЕРИЈАЛ НА ВНАТРЕШНОСТА: ИНОКС ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ (М): 1.3 ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 388 X 595 X 400 ММ ДИМЕНЗИИ ЗА МОНТАЖА (В X Ш X Д): 380 X 560 X 500 ММ

Слични производи