Техномаркет - INDESIT BWA-71252 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT BWA-71252 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: INDESIT
Шифра: 5009783
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
13,499 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА, КАПАЦИТЕТ 7 КГ, ЦЕНТРИФУГА 1200 ВРТЕЖИ, ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ LCD ДИСПЛЕЈ, PUSH & WASH КОПЧЕ ЗА АВТОМАТСКО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАД 20 ДАМКИ НА САМО 30 СТЕПЕНИ, WATER BALANCE PLUS СЕНЗОР ЗА ОПТИМИЗИРАЊЕ НА ПОТРОШУВАЧКАТА НА ВОДА РЕГУЛАЦИЈА НА БРОЈОТ НА ВРТЕЖИ, 16 ПРОГРАМИ, СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ: ПОЛИЕСТЕР, GORETEX, НАЈЛОН, МИКРОФИБЕР, СПЕЦИЈАЛНИ СПОРТ ПРОГРАМИ, ПРОГРАМА ЗА ОБУВКИ, GOLDEN WOOLMARK ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕНО ПЕРЕЊЕ, ЗАШТИТА ОД ПРОТЕКУВАЊЕ, НИВО НА БУЧНОСТ 59 ДБ, ДИМЕНЗИИ: (В Х Ш Х Д) : 85 X 59.5 X 54 cm

Слични производи