Техномаркет - WHRILPOOL WSIC-3M17 ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

WHRILPOOL WSIC-3M17 ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

-18%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5009784
Достапност:
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
17,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ ЗА 10 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + БРОЈ НА ПРОГРАМИ 6 СПЕЦИФИЧНИ ПРОГРАМИ 6 SENCE (50-60 ° C), ЕКО, ИНТЕНЗИВНО, БРЗО, КРИСТАЛНО, ПРЕДПЕРЕЊЕ ТЕМПЕРАТУРА НА ПЕРЕЊЕ 45 ° / 50 ° / 60 ° / 65 ° C ЕКО РЕФЕРЕНТНА ПРОГРАМА ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК РЕЖИМ НА СУШЕЊЕ СО КОНДЕНЗАЦИЈА ПОЛОВИНА ОПТОВАРУВАЊЕ ПРИКАЖУВАЊЕ НА ПРЕОСТАНАТОТО ВРЕМЕ ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 2520 L / AN ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 238 KWH / ГОД НИВО НА БУЧАВА 47 DB ДИМЕНЗИИ( В Х Ш Х Д ) 82 Х 44,8 Х 55,5 СМ

Слични производи