Техномаркет - INDESIT DSFE-1B10 МАШИНА ЗА САДОВИ

INDESIT DSFE-1B10 МАШИНА ЗА САДОВИ

-24%

Производител: INDESIT
Шифра: 5009785
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
14,399 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ ЗА 10 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ПРОГРАМИ: ОБИЧНА, ЕКО 50 МИН, ЕКО , ПРЕДПЕРЕЊЕ, ИНТЕНЗИВНА 65 ° КРАТКА ПРОГРАМА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 238 KW / ГОД ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ПО ЦИКЛУС (Л): 11.5 МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА НА ВНЕСУВАЊЕ НА ВОДА (° C): 60 НИВО НА БУЧАВА 51 DBA ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д ): 85 H 45 H 59

Слични производи