Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON NM11-825 WS МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

HOTPOINT-ARISTON NM11-825 WS МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-23%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 5009787
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
16,990 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 8 КГ ЦЕНТРИФУГА : 1200 ВРТ./МИН. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++-20% ИНВЕРТОР МОТОР ГОЛЕМ ДИСПЛЕЈ DIRECT INJECTION СИСТЕМ КОЈ ПРЕТХОДНО ЈА МЕША ВОДАТА СО ДЕТЕРГЕНТ И ПОБРГУ НАВЛЕГУВА ВО ТКАЕНИНИТЕ ACTIVE CARE ФУНКЦИЈАТА СПЕЦИФИЧНО ГИ ТРЕТИРА РАЗЛИЧНИТЕ ВИДОВИ НА ФЛЕКИ ОДЛОЖЕН СТАРТ ОПЦИЈА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В Х Ш Х Д: 85 Х 60 Х 61 СМ

Слични производи