Техномаркет - FAVORIT MP-6062 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

FAVORIT MP-6062 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: FAVORIT
Шифра: 5009788
Достапност:
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
8,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 6 KG ЦЕНТРИФУГА 600 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А++ 44 L ИНОКСЕН БАРАБАН 15 ПРОГРАМИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ИНДИКАТОР ЗА ЦИКЛУС НА ПЕРЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 171 KWH/ANNUM ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (L/ГОД.): 9900 L/ANNUM НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 58 DB НИВО БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА: 72 DB БРЗА ПРОГРАМА: 15 МИНУТИ НА 30 C РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПЕРЕЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 84,50 /59,70/49,70 CM

Слични производи